3D Epoksi Zemin

3D Epoksi Zemin

Zemin Kaplamada Epoksi Kullanımı

 

            Yeni tasarımlar ile yaşam alanı oluşturulurken farklı malzemeler kullanılıyor. Yeni ve farklı olanı tasarlamak için farkı yöntemler kullanılıyor. Mekan tasarımında da en güzel ve en yeni 3d zemin kaplama uygulamaları tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Gerçekçi görünümü ile 3d zemin kaplamalar son yıllarda en güzel mekan oluşumlarında özel bir yere sahip.

 

            Evin ya da tasarımı yapılan yapıların farklı alanlarında kullanılan 3d zemin kaplama örnekleri son derece gerçekçi ve şık bir görüntü oluşturuyor. Banyo, lavabo, mutfak ve yürüyüş alanları, gösteri alanlarında oldukça estetik bir görünüm oluşturması nedeni ile yoğunlukla tercih ediliyor. Estetik bir görüntü sağlayan bu 3d zeminler mekanların şık bir yaşam alanına dönüşmesini sağlıyor. Farklı ve sıra dışı olanı isteyenler için bu sıra dışı uygulamalar ile istedikleri heyecanı yaşama fırsatı da sunuluyor.

 

            Yeni ve sıra dışı bir görüntü oluşturmak için bu uygulamalar oldukça etkileyici sonuç veriyor. Kullanım açısından da rahat olan uygulama ile 3d yer döşemesinde bulunan tüm desen ve figürlerin canlı gibi görünmesini sağlıyor. 3d zemin çalışmaları ile oldukça estetik mekan oluşumları yapılabiliyor. Uygulama tekniği açısından da başarılı bir şekilde yapılan bu çalışmalar mekan dekorasyonuna büyük bir katkı sağlıyor.

 

 3d Zemin Kaplama

 

            İç mimarinin vazgeçilmez ve yeni tasarımları her zaman titiz bir çalışma ile uygulanıyor. Uç boyutlu zeminler ile kullanıcının canlı bir alanda suyun içinde, çimenlerin arasında, çiçek bahçesinde yürüyor hissini uyandırmak oldukça etkileyici oluyor. Bu çalışmada kullanılan malzemenin de kaliteli ve sağlıklı olmasına ayrıca dikkat ediliyor. 3d epoksi uygulaması sonucunda bu sağlıklı ve sıra dışı tasarımlar rahatlıkla oluşturuluyor.

 

            Epoksinin vermiş olduğu şeffaf görünüm şık ve canlı bir mekan oluşturuyor. Bu sayede de yaşamın eşsiz güzelliklerle en güvenilir şekilde buluşturulması sağlanıyor. Doğru uygulamanın yapılması ile uzun ömürlü bir 3d epoksi zemin kaplama müşteriye sunuluyor. Bunun için kullanıcının istekleri doğrultusunda en güzel mekan tasarımları oluşturuluyor. Sağlıklı, şık ve modern mekan oluşumları için titiz ve eğlenceli bir iş olarak 3d zemin uygulamaları en göz alıcı şekilde yapılıyor.

Görsel Epoksi Ücretsiz keşif hizmetinden faydalanmak için keşif formunu doldurunuz