Gergi Tavan

Gergi Tavan

Gergi Tavan Çeşitleri Ve Özellikleri

 

            Gerek çalışma ortamında olsun gerekse de ev ortamında olsun insanlar uzun süre vakit geçirmenin vermiş olduğu ruhsal bunalım yaşamakta; hoşça vakit geçirebilecekleri, stresten uzak, ferah ortamlar aramaktadırlar. Gelişen teknolojiye bağlı olarak aslında bu tür durumlarla başa çıkabilme adına son zamanlarda pratik fikirler ortaya çıkmaktadır. Bu sayede kişiler birkaç dokunuşla istedikleri ortamı ucuz ve kaliteli bir şekilde elde edebilmektedirler.

 

            Son zamanlarda iç mimarların ve ev dekorasyonunda bulunanların sıklıkla tercih ettiği bu ürünlerin başında ise gergi tavan gelmektedir.

 

 Birbirinden Farklı Motifler

 

            Gergi tavan çeşitleri farklı özelliklere sahip birçok modelle karşımıza çıkmaktadır. Evlerde, iş yerlerinde, otellerde, restaurantlarda ve kafelerde son zamanlarda sıklıkla kullanılan bu ürünler, modern ve klasik desenler başta olmak üzere ışıklı ve dijital baskıya sahip çeşitli modellere sahip olmaktadır.

 

 Led ve Spot Aydınlatmalı Işık Ortamı

 

            Ortamda led lambalar ve spot aydınlatması ile ışıklandırma imkânı veren bu ürünler, aynı zamanda hem alttan hem de üstten aydınlatmaya olanak tanıyan çeşitlere de sahiptir. Böylece bulunulan mekanda harici bir ışık kaynağına gerek bulunmamaktadır.

 

 Kolay Kullanım

 

            Yüzeylerin kaplanmasında sıklıkla tercih edilen bu ürünler, boyama, tamir etme ve bakımda bulunma gibi durumlar istememekte, kolay silinebilme özellikleri sayesinde her zaman temiz kalmaktadırlar. Ayrıca rutubet sonucu oluşabilecek kirleri, dökülme ve çatlakları kapatarak kötü bir görüntü ortaya çıkmasını engellemektedir.

 

 Dayanıklı Malzeme

 

            Alçı ve akrilik malzemeden yapıldıklarından dolayı kullanıma bağlı olarak ortaya çıkabilecek deformasyonlara uğramamaktadır. Buna ek olarak esnek ve darbelere karşı da dayanıklıdırlar. Her şeye rağmen bu ürünler, uzun yıllar garanti kapsamı içerisinde bulunmaktadır.

 

 Farklı Renk Skalası

 

            Değişik renk seçenekleri sayesinde ortamdaki aksesuarlar ve mobilyalara kadar bütün eşyalarla uyum sağlayabilen modellere sahip olan bu ürünler uzun yıllar kullanıma olanak tanımaktadırlar.

 

 Bütçeye Uygun Seçenekler

 

            İstenilen özelliklere göre fiyatları da değişen bu malzemeler, ortalama 100 metrekareden başlayıp 500-600 metrekarelere kadar olabilmektedir. Bu nedenle ürünler, birim metrekare üzerinden değerlendirilmekte olup, bazıları dolar ve euro üzerinden de ücretlendirilmektedir. Sezonluk birçok seçili ürünlerde ise avantajlı kampanyalardan yararlanılabilmekte, bütçelere uygun olarak hayal edilen ürünler kolaylıkla temin edilebilmektedir.

 

Görsel Epoksi Ücretsiz keşif hizmetinden faydalanmak için keşif formunu doldurunuz